держенеф

Усі заходи, які може здійснити громадянин для покращення власного побуту за нових умов, можна розділити на чотири напрями:

  1. Заощадження ресурсів: води, газу, тепла тощо. Для цього потрібно просто відкоригувати побутові звички та здійснити прості заходи, наприклад, налагодити крани та встановити тепловідбивні екрани за радіаторами.
  2. Утеплення приміщення. Наприклад, заміна чи заклеювання вікон, проведення теплоізоляції даху, модернізація системи вентиляції тощо.
  3. Встановлення приладів обліку. Це дозволить платити лише за спожиті ресурси.
  4. Перехід на більш сучасні, енергозберігаючі та альтернативні джерела енергії та системи комунікацій. Наприклад, заміна газового котла твердопаливним за допомогою програми державного кредитування, і встановлення вітрогенераторів.

Більш детально про кожен напрям говориться на сайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України - стаття "Енергозбереження в побуті"


олвент

Енергозбереження не тільки допомагає заощадити Ваші витрати, а й допоможе зменшити навантаження на систему електромереж в Україні в період потенційного дефіциту електроенергії. Тисніть на зображення вище, переходьте за посиланням і Ви дізнаєтеся про 10 речей, які Ви можете зробити, щоб заощаджувати на електроенергії вже сьогодні.

Також рекомендуємо Вам переглянути сюжет на суспільному телебаченні, де експерт інтернет магазину кліматичної техніки OLVENT, Білоконенко Валентин, розповідає про способи як заощаджувати електроенергію вдома. У відео даються відповіді на дискусійні питання, зокрема, наскільки енерговитратні телевізор і зарядні пристрої; з 05 хвилини 40 сек йдеться мова про бойлер - коли ж він найбільше споживає електроенергіїї...


Національний банк України. Заходи енергоефективності і енергозбереження в побуті

нбу

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування